Rezervovat

Zukalův rybník

Rybaření Podolí 100, Podolí

Soukromý revír Zukalův rybník leží v Jihomoravském kraji nedaleko Brna. Soukromý revír Zukalův rybník je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Zukalův rybník je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Zukalův rybník tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru Zukalův rybník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo nádrže roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Zukalův rybník jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. K pohodlnému rybolovu přispívají i dřevená mola, ze kterých se chytá.

Na soukromém revíru Zukalův rybník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Zukalův rybník je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například pstruhy duhové nebo siveny. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

WC
Volný přístup
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce