Rezervovat

Park Štastná země Radvánovice

Výlety Radvánovice 11, Karlovice

Park se nachází v Radvánovicích u Turnova, v těsné blízkosti zámku Hrubá Skála a zříceniny hradu Trosky.

Dětský zábavný park nabízí originální programy, dřevěný hrad, mini zoo, trpasličí vesničku, houpačky, prolézačky, či pískové rýžoviště s pravými českými granátky, a také oblíbené vzduchové trampolíny či prožitkový Geopark.

Geopark je dobrodružná, hravá i poučná stezka s interaktivními prvky, která je věnována Českému ráji. Je zde umístěno 16 tabulí s informacemi o Českém ráji, přírodě a geologii. Příchozí si na místě mohou vyzkoušet, jak se proplavuje písek, názorně uvidí meandrující koryto Jizery, je tu dřevěný hrad na skále i adrenalinové závěsné lávky a přechody bažinou.

V parku je od roku 2015 replika hradu Trosky z akátového dřeva v měřítku 1:5. Jde o historické vyobrazení hradu ze středověku. Vedle známých věží Panna a Baba má ještě další čtyři věže a také cimbuří, vstupní brány, ochoz a vyhlídku.

V parku lze strávit noc v teepee v Indiánském tábořišti. Každoročně se zde pořádají Slavnosti slámy – slámový hrad, slaměné hry či vyrábění ze slámy.

WC
Volný přístup
Vhodné pro děti


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce