Rezervovat

Špindlerův mlýn

Hory Špindlerův Mlýn 173, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn - horské městečko, které je vyhledávaným turistickým centrem a významným střediskem s dlouholetou tradicí zimních sportů. Leží na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Jejich svérázné kouzlo, dnes chráněné Krkonošským národním parkem, obdivují návštěvníci již po staletí. Přidejte se k nim!

Špindlerův Mlýn je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, obchodní setkání či kongresovou turistiku. Na své si zde přijdou zastánci poklidné relaxace uprostřed horské přírody, příznivci sportů a zábavy, stejně jako milovníci mondénních horských hotelů.

Aktivní dovolená, adrenalin i odpočinek
Od jara do podzimu si návštěvníci mohou vychutnat krásu horské turistiky – pěšky nebo ze sedla kola. V zimě láká Špindlerův Mlýn nejenom nadšené lyžaře, běžkaře, ale i skialpinisty, kteří na svých túrách mohou obdivovat skvosty zdejší zimní krajiny. Po celý rok můžete využít řady možností pro sportování, adrenalinové zážitky nebo wellness. Večery můžete zpříjemnit posezením v některé z mnoha hospůdek, barů či restauracích.

Tradičně jsou zde pořádány sportovní akce mezinárodního a světového významu.

Každý si tady dozajista najde to své. Neváhejte prozkoumat jedinečnou atmosféru tohoto místa. Pozorní a ohleduplní návštěvníci jsou vřele vítáni.

WC
Pitná voda
Užitková voda
Elektřina
Volný přístup
Kuřácké místo
Možnost nákupů na místě
Vhodné pro děti


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce