Rezervovat

Rybník Záhumenný

Rybaření Lesonice, Lesonice

Soukromý revír rybník Záhumenný leží na Vysočině u obce Lesonice a jen pár kilometrů od Moravských Budějovic nebo Třebíče. Soukromý revír rybník Záhumenný je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Záhumenný je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Záhumenný tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Záhumenný nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Záhumenný jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Záhumenný si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Záhumenný je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, amury nebo líny. Nechybí ale ani dravé ryby! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce