Rezervovat

Rybník Výlanta

Rybaření Vylanta, Vylanta

Soukromý revír rybník Výlanta leží ve Zlínském kraji u obce Vylanta a jen pár kilometrů od Zlína nebo Kroměříže. Soukromý revír rybník Výlanta je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Výlanta je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Výlanta tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Výlanta nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Výlanta jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Výlanta si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Výlanta mohou rybáři lovit i v noci. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Výlanta je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit především nádherné kapry nebo amury. Nechybí ale ani dravé ryby! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce