Rezervovat

Rybník Velký Přelov

Rybaření Černožice, Černožice

Soukromý revír rybník Velký Přelov leží v Královéhradeckém kraji v obci Černožice a jen pár kilometrů od Hradce Králové. Soukromý revír rybník Velký Přelov je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Velký Přelov je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Velký Přelov tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Velký Přelov nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Velký Přelov jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Velký Přelov si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Velký Přelov mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Velký Přelov je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, jesetery nebo amury. Nechybí ale ani dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Volný přístup
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce