Rezervovat

Rybník Strhaná Hráz

Rybaření Dolní Bukovsko , Dolní Bukovsko

Soukromý revír rybník Strhaná Hráz leží v Jihočeském kraji v obci Dolní Bukovsko a jen pár kilometrů od Českých Budějovic nebo Jindřichova Hradce. Soukromý revír rybník Strhaná Hráz je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Strhaná Hráz je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Strhaná Hráz tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Strhaná Hráz nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Strhaná Hráz jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Strhaná Hráz si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Strhaná Hráz mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Strhaná Hráz je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Nechybí ale ani dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Místo pro rozdělávání ohně
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Kuřácké místo
Vhodné pro děti


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce