Rezervovat

Rybník Šimlochy

Rybaření Vojkovice, Vojkovice

Soukromý revír rybník Šimlochy leží v Jihomoravském kraji nedaleko obce Vojkovice u Brna a jen pár kilometrů od samotného Brna. Soukromý revír rybník Šimlochy je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Šimlochy je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Šimlochy tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Šimlochy nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo nádrže roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Šimlochy jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Šimlochy si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Šimlochy je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry nebo líny. Nechybí ale ani dravci – především štiky a candáti. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

WC
Volný přístup
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce