Rezervovat

Rybník Nový

Rybaření U Nového rybníka ev.č. 146, Doksy

Soukromý rybník Nový leží v obci Staré Splavy v Libereckém kraji. Rybník Nový se nachází jen pár kilometrů od Mladé Boleslavi, a pouze několik desítek kilometrů od Prahy. Rybník se rozprostírá na ploše 2,5 hektaru. Jeho hloubka se pohybuje od 1 do 3 metrů. Soukromý rybník Nový nebyl skoro 20 let vypuštěn, což slibuje nádherné úlovky!

Na rybníku Nový si můžete zachytat za velice příznivé ceny. Můžete si koupit celou řadu druhů povolenek, ať už krátkodobé nebo dlouhodobé. Speciální povolenky jsou připraveny i pro děti do 15 let. Na rybníku Nový je možné provozovat noční rybolov. Na rybníku Nový si rybáři mohou pro vytvoření jedinečné atmosféry v určených úsecích rozdělat i oheň. Soukromý revír Nový nabízí i další služby. Je zde k dispozici občerstvení, půjčovna rybářského vybavení nebo bezplatné parkoviště.

Okolí rybníku Nový nabízí jedinečnou atmosféru! Okolo rybníka rostou klidné a čisté lesy, břehy jsou travnaté, a místy zarostlé vegetací. Rybáři tak na rybníku Nový mohou zažít klidnou a pohodovou rybařinu, která je ale protkána i řadou rybářských dobrodružství!

Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce