Rezervovat

Rybník Královák

Rybaření Hostomice, Hostomice

Soukromý revír rybník Královák leží ve Středočeském kraji u obce Hostomice a jen pár kilometrů od Prahy nebo Příbrami. Soukromý revír rybník Královák je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Královák je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Královák tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Královák nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Královák jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Královák si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Královák mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Královák je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry nebo jsetery. Nechybí ale ani dravci, především štiky! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

WC
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce