Rezervovat

Rybník Dubenec

Rybaření Libel, Libel

Soukromý revír rybník Dubenec leží v Královehradeckém kraji nedaleko obce Libel a jen pár kilometrů od Hradce Králové. Soukromý revír rybník Dubenec je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Dubenec je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Dubenec tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Dubenec nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Dubenec jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Dubenec si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Dubenec mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Dubenec je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Nechybí ale ani dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

WC
Volný přístup
Vhodné pro děti
Možnost občerstvení na místě
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce