Soukromý revír rybník Božejov leží na Vysočině v obci Božejov a jen pár kilometrů od Pelhřimova. Soukromý revír rybník Božejov je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Božejov je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Božejov tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Božejov nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Božejov jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na lovných místech jsou i mola, která celý lov ještě více zpříjemňují.

Na soukromém revíru rybník Božejov si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Božejov mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Božejov je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry, amury nebo jesetery. Nechybí ale ani dravé ryby – především štiky! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!Zajímavá místa v okolí

Jezero Hejlov (3.9 km)
Letny (7.8 km)
Antonka (8.5 km)
Počátky (12.6 km)

Vybavení
  Volný přístup
  Vhodné pro děti
  Vhodné pro automobil

Nepoužíváme cookies

Pro Váš komfort nesledujeme a neukládáme Vaše preference pomocí cookies, data nejsou zpracována třetími stranami. Více informací

Mobilní aplikace

Připravujeme pro Vás mobilní aplikaci na cesty, již brzy bude k dispozici.