Rezervovat

Rybník Argalaška

Rybaření Hvozdná, Hvozdná

Soukromý revír rybník Argalaška leží ve Zlínském kraji u obce Hvozdná a jen pár kilometrů od Zlína nebo Vsetína. Soukromý revír rybník Argalaška je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Argalaška je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Argalaška tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Argalaška nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Argalaška jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Argalaška si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Argalaška je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit především nádherné kapry. Nechybí ale ani dravé ryby – hlavně nádherní pstruzi! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Volný přístup
Možnost nákupů na místě
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce