Rezervovat

Revír Štít

Rybaření Chlumec nad Cidlinou , Chlumec nad Cidlinou

Soukromý revír Štít leží v Královéhradeckém kraji nedaleko města Chlumec nad Cidlinou. Revír Štít má rozlohu okolo 90 hektarů. Tak velkou rozlohu má revír Štít proto, že se skládá ze tří na sebe navazujících pískoven. Průměrná hloubka revíru Štít se pohybuje od 2 do 4 metrů, přičemž nejhlubší místo revíru má 6 metrů.

Prostředí okolo revíru Štít je naprosto jedinečné. Soukromý revír je zasazen do klidné krajiny, kterou tvoří především nádherné borovicové lesy. Na revíru můžete najít i několik zarostlých ostrůvků. Nádherné prostředí revíru Štít tak slibuje klidný a pohodlný rybolov.

Na revíru Štít si můžete vybrat hned z několika druhů povolenek. Pro rybářské návštěvníky jsou připravené krátkodobé povolenky na několik dní, ale i povolenky na několika týdenní výpravy. Rybáři jistě ocení i možnost zakoupení měsíční povolenky. Děti do 15 let chytají se slevou! Povolenky si můžete zakoupit na dvou prodejních místech a lze je i rezervovat dopředu. Na revíru Štít se loví na dva pruty, děti do 15 let pak na 1 prut.

WC
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil
Vhodné pro obytný vůz
Vhodné pro vozidlo s přívěsem


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce