Rezervovat

Přehrada Luhačovice

Rybaření Luhačovice, Luhačovice

Soukromý revír přehrada Luhačovice leží ve Zlínském kraji, nedaleko Luhačovic a jen pár desítek kilometrů od Zlína. Přehrada Luhačovice patří k legendárním revírům v republice. Jedná se o revír, ve kterém žijí skutečně kapitální ryby. Na přehradě probíhají i dobře známé podzimní rybářské závody – rybářské závody Pohár města Luhačovice. Přehrada Luhačovice má rybářům jednoduše co nabídnout. Tento soukromý revír má rozlohu 36 hektarů.

Prostředí okolo soukromého revíru přehrada Luhačovice naprostý klid a pohodu. Přehrada se nachází v úpatí Bílých Karpat, takže o nádhernou přírodu není nouze! Navíc břehy okolo soukromého revíru jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. I proto patří Luhačovická přehrada k TOP revírům v naší zemi…

Na soukromém revíru přehrada Luhačovice si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Luhačovická přehrada je velice dobře zarybněná. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Samozřejmě na své si tady přijdou i milovníci dravých ryb, protože v přehradě žijí i nádherní dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce