Rezervovat

Přehrada Jestřabice

Rybaření Kyjov, Kyjov

Soukromý revír Jestřabice leží na rozhraní Zlínského a Jihomoravského kraje nedaleko města Kyjov. Přehrada Jestřabice má rozlohu 6 hektarů s maximální hloubkou 7 metrů (u hráze). Jedinečný ráz okolní krajiny rybářům slibuje příjemný pobyt u vody. Břehy okolo revíru jsou snadno dostupné, takže umožňují velice pohodlný lov.

Na Jestřabicích může rybařit každý zájemce, který si zakoupí tamní povolenku a je srozuměn s tamním rybářským řádem, který je pro přehradu Jestřabice vydávaný. Na revíru platí například horní míra, aby se ochránily trofejní ryby, a rybáři tak měli možnost nádherných úlovků. Muškaři mají jedinečnou možnost na tomto revíru lovit z belly-boatu (max. počet na revíru 3). Držitelé povolenky chyť a pusť mají možnost lovu na 3 pruty a po nahlášení mohou lovit i přes celou noc! Děti do 10 let s dospělým doprovodem loví na svůj prut ZDARMA.

Obsádka v revíru má bohaté složení, tudíž každý rybář si v Jestřabicích přijde na své. V přehradě Jestřabice se nacházejí kapři, amuři, jeseteři nebo pstruzi. V revíru nechybí opravdu trofejní kusy ryb. Rybáři tak mají jedinečnou možnost si právě na tomto revíru splnit svůj lovecký sen!

WC
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Možnost občerstvení na místě
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce