Rezervovat

Pískovny Roudnice

Rybaření Kratonohy 101, Roudnice

Soukromý revír pískovny Roudnice leží v Královehradeckém kraji nedaleko obce Roudnice a jen pár kilometrů od Hradce Králové. Soukromý revír pískovny Roudnice jsou malebné nádrže, na kterých naleznete klid a pohodu. Pískovny Roudnice jsou perfektně zarybněné nádhernými rybami. Pískovny Roudnice tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru pískovny Roudnice nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo pískoven roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru pískovny Roudnice jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru pískovny Roudnice si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru pískovny Roudnice mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Pískovny Roudnice jsou velice dobře zarybněné. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na těchto revírech pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo jesetery. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

WC
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce