Rezervovat

Pec pod Sněžkou

Hory Pec pod Sněžkou 230, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je díky pozici v srdci národního parku skvělým výchozím bodem pro objevování Krkonoš v jakékoli roční době. Na vrcholky hor dojdete pěšky, na kole nebo se pohodlně vyvezete lanovkou. Dospělí ocení množství sportovních aktivit wellness i gastronomii a děti se zabaví v Herní Krajině Pecka, na bobové dráze, v lanovém centru a jistě je potěší i herní prvky podél hlavních pěších cest. Na to všechno Vám jeden den opravdu nestačí.

Nejvyšší hora a největší lyžařský areál v České republice
Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pod Sněžkou pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje největší lyžařský areál v ČR, v létě pak horská turistika.

Naši nejvyšší horu Sněžku, budete určitě znát. Vydejte se s námi dál. Třeba po Krkonošské pivní stezce za lokálními minipivovary, zapomenutými horskými cestami k nezapomenutelným místům nebo lanovkou až k rozhledně Hnědý Vrch a dalším výhledům. Pěší turistiku naši návštěvníci s oblibou kombinují také s výlety na elektrokolech a elektrokoloběžkách, které je možné zapůjčit přímo ve městě.

Díky rostoucímu množství služeb se Pec pod Sněžkou stává ideálním zázemím pro výlety do okolí. Pokud však počasí nepřeje výstupu do hor, nezoufejte. V centru města naleznete spoustu atrakcí pro děti a dospělé, širokou nabídku kvalitní gastronomie i uvolňujících wellness.

Z Velké Úpy k Herní krajině Pecka
Branou do Pece pod Sněžkou je Velká Úpa, kde se v blízkosti horní stanici lanovky Portášky nachází unikátní Herní krajina Pecka. Jedna z nejoblíbenějších dětských atrakcí v celých Krkonoších. Navštívit ji můžete zdarma, jen na vlastní dobrodružství a

WC
Pitná voda
Elektřina
WiFi
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Kuřácké místo
Možnost nákupů na místě
Vhodné pro děti


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce