Rezervovat

Malá Úpa

Hory Horní Malá Úpa 100, Malá Úpa

Malá Úpa – nejvýše položená obec v Krkonoších a brána do Polska. Okouzlí vás klidem, čistou přírodou, malebnými chaloupkami a zvířaty pasoucími se na šťavnatých lukách. Zdravý vysokohorský vzduch vám protáhne plíce. Na Sněžku, která na vás vykukuje odevšad, můžete vyrazit nejpohodovější cestou právě od nás z Malé Úpy.

Sjezdovky bez front a atmosféra klidu
Malebná vesnička v nadmořské výšce 1000 m okouzlí hned při první návštěvě. Turisté sem jezdí po celý rok. V létě se dá toulat mnoha turistickými i naučnými trasami nebo prozkoumat hustou síť cyklostezek. V zimě láká lyžaře perfektně upravenými sjezdovkami bez front a s neopakovatelnými výhledy na Sněžku a panoramata východních Krkonoš. Běžecké trasy zavedou do všech koutů Malé Úpy a díky propojení s okolními obcemi si přijdou na své i zdatní sportovci.

Pohodlně na Sněžku

Majestátní královna Sněžka, která shlíží na Malou Úpu, přitahuje turisty jako magnet. Vydat se k ní dá hned po 3 cestách, které jsou díky startu v nadmořské výšce okolo 1000 m n.m. nejsnadněji zdolatelné.

Každý si zde najde to, co je jeho srdci blízké. Ať už to jsou rodiny s dětmi, mladí i staří. Je tu klid, průzračná voda, čistý horský vzduch a ty výhledy. Kdo nevěří, ať se přijede přesvědčit sám.

WC
Pitná voda
Elektřina
WiFi
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Kuřácké místo
Možnost nákupů na místě
Vhodné pro děti


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce