Rezervovat

Klemovský rybník

Rybaření Doubravice nad Svitavou, Doubravice nad Svitavou

Soukromý revír Klemovský rybník leží v Jihomoravském kraji u obce Doubravice nad Svitavou a jen pár kilometrů od Blanska nebo Brna. Soukromý revír Klemovský rybník je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Klemovský rybník je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Klemovský rybník tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru Klemovský rybník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Klemovský rybník jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Klemovský rybník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Klemovský rybník je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry, líny nebo amury. Nechybí ale dravé ryby – především štiky, candáti nebo sumci. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

WC
Volný přístup
Vhodné pro děti
Vhodné pro automobil


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce