Rezervovat

Jezero Hejlov

Rybaření Částkovice , Částkovice

Soukromý revír jezero Hejlov leží na Vysočině v obci Částkovice a jen pár kilometrů od Pelhřimova. Soukromý revír jezero Hejlov je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Jezero Hejlov je perfektně zarybněné nádhernými rybami. Jezero Hejlov tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru jezero Hejlov nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo jezera roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru jezero Hejlov jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru jezro Hejlov si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru jezero Hejlov mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Jezero Hejlov je velice dobře zarybněné. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

WC
Pitná voda
Elektřina
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Vhodné pro děti
Možnost občerstvení na místě


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce