Rezervovat

Letny

Rybaření Letny, Dobrá Voda

Soukromý revír rybník Letny leží na Vysočině u obce Letny a jen pár kilometrů od Jihlavy nebo Jindřichova Hradce. Soukromý revír rybník Letny je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Letny je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Letny tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Letny nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Letny jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Letny si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Letny mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Letny je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, líny nebo amury. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!


WC
Pitná voda
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Kuřácké místo
Vhodné pro děti


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce