Rezervovat

Benecko

Hory Benecko 35, Benecko

Benecko se rozkládá z větší části na území Krkonošského národního parku ve výšce okolo 800 m n.m. Nadmořská výška je zárukou čistého vzduchu a navíc vysokého počtu slunečných dní. Poloha přímo na vrcholku zaručuje nádherné výhledy i snadné nástupy na horské túry, ať už pěšky či na kole.

Vzdušné lázně plné zábavy
V létě během tropických dní zde vane příjemný vánek a čerstvý vzduch. Léto je na Benecku stejně neodolatelné jako zima. Příroda Krkonošského národního parku vybízí k procházkám a túrám po okolí. Mezi oblíbené cíle patří rozhledna Žalý, vyhlídka na Šeříně, Kotelská vyhlídka, horská farma Hucul a další.

Ovšem ani ti, kteří neradi chodí pěšky, nemusí zoufat. Pro cyklisty a milovníky koloběžek máme připraveno velké množství cyklookruhů či koloběžkových drah. Kdybyste se chtěli vydat na kole o trochu dál než do blízkého okolí, můžete využít jeden z Krkonošských cyklobusů - přes Benecko totiž jezdí páteřní linka.

WC
Pitná voda
Užitková voda
Elektřina
WiFi
Místo pro rozdělávání ohně
Volný přístup
Mazlíčci povoleni
Kuřácké místo
Obtížný nájezd
Místo pro vylévání odpadu a šedé vody
Možnost nákupů na místě
Vhodné pro děti


Zajímavá místa v okolí

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce