Rezervovat

Podělte se o zajímavá místa

Kde jste naposledy zažili dobrodružnou cestu, nové poznání nebo zábavu?

AUTEM světem přináší vedle možnosti sdílení a pronájmu obytných vozidel všech druhů také náměty na výlety. Snažíme se každý den nabídku rozšiřovat o tipy na výlet ve spoustě kategorií.

Nalezli jste místo, které nemáme v nabídce a rádi byste se s námi podělili o váš zážitek? Chcete dát světu vědět o místní zajímavosti nebo tajemnosti?

Zaregistrujte se. Nezávazně, je to zdarma.

Přidejte zajímavé místo podle Vašeho zájmu, zkuste jej co nejblížeji popsat a přidat vlastní fotografie. Nezapomeňte na adresu (nebo alespoň přibližnou pozici), systém AUTEM světem automaticky vyhledá další zajímavá místa v okolí.

Je místo vhodné pro děti? Jsou zde povoleni mazlíčci? Dejte to ostatním vědět.

Nabídku místa pečlivě překontrolujeme, ověříme a schválíme, aby ji viděli i všichni ostatní.

Co tím získáte?
Registrovaní uživatelé získávají každou novou schválenou nabídkou body do svého profilu. Pravidelně nově přispěvující vyhodnocujeme a i Vy máte možnost získat slevu na rezervaci z vybraných obytných vozidel.

Ve vašem profilu navíc máte možnost sledovat statistiku návštěvnosti a oblíbenost právě Vašeho místa.AUTEM světem pro Vaši spokojenou dobrodružnou dovolenou.

Pomohl Vám tento článek?
Do oblíbených Doporučit Nahlásit Vyhledat volné vozidlo

Vydělávejte s námi!

Vlastníte obytný vůz, dodávku, přívěs či pozemek vhodný na stanování? Nebuďte na to sami. Nabídněte jej přes autemsvetem.cz

Zaregistrujte se

  • Registrace a vložení zdarma
  • Dostupnost a cena podle Vás
  • Nabídky pečlivě ověřujeme
  • Poskytujeme pouze ověřené nájemce